A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Zalm blik14620.47.200
Zalm gerookt18521.810.800
Zalm kweek- bereid in magnetron z toev22025.213.200
Zalm rauw20920.214.200
Zeewier agar agar gedroogd3666.20.380.97.7
Zeewier kelp rauw531.70.69.61.3
Zeewolf bereid in magnetron z toev12725.22.900
Zemelen haver-36717.3750.815.4
Zemelen tarwe-28617.45.12045
Zonnebloempitten6471856.5137.4
Zout met toegevoegd jodium00000
Zout mineraal- Na-00000
Zout zee-00000
Zout zonder toegevoegd jodium00000
Zoutje aardappel- Nibbits4823.322.5653.3
Zoutje aardappel- Wokkels4933.422692.8
Zoutje luchtig mais/tarwebasis535729611.1
Zoutje mais- Bugles5376.332551.8
Zuiveldrank Fruitmelk653.21.69.30
Zuiveldrank Milk&Fruit aardbei-kers/bosvruchten6320.512.50
Zuiveldrank Milk&Fruit mango6520.5130
Zuiveldrank Milk&Fruit sinaasappel6520.5130
Zuivelspread naturel/kruiden2546243.30.2
Zuivelspread naturel/kruiden light1668.412.74.40.3
Zult zure26412.5231.70
Zuurtjes38000950
Zuurtjes suikervrij22800.300