A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Yam gekookt1441.70.3331.4
Yam rauw1241.50.328.21.3
Yoghurt & vla8241.5130
Yoghurt 0% vet m vruchten Activia534.80.17.71.1
Yoghurt Bulgaarse magere5360.560
Yoghurt Bulgaarse volle875.14.560
Yoghurt Griekse volle1254.7103.60
Yoghurt halfvolle514.51.54.30
Yoghurt halfvolle m vruchten863.51.5140.1
Yoghurt halfvolle Vifit naturel535.71.54.20
Yoghurt magere384.20.34.10
Yoghurt magere m vruchten693.5013.10.1
Yoghurt magere m vruchten m zoetstof413.90.15.80.9
Yoghurt magere m vruchten m zoetstoffen364050
Yoghurt magere m vruchten/vanille m zoetst383.405.61.1
Yoghurt magere naturel505.30.170
Yoghurt room- m vruchten1412.77.615.10.9
Yoghurt Turkse 10% vet1173.510.130
Yoghurt Turkse 4% vet673.94.23.30
Yoghurt vanille- halfvolle793.11.513.40
Yoghurt volle573.82.93.30
Yoghurt volle m granen/muesli Activia1133.73.714.72.9
Yoghurt volle m vruchten9742.5140.1
Yoghurt volle m vruchten953.53.113.10.3
Yoghurt volle naturel Activia694.23.45.30
Yoghurt volle stracciatella1333.75.217.30
Yoghurtdrank622.70.212.30
Yoghurtdrank5231.561
Yoghurtdrank Actimel702.71.511.10
Yoghurtdrank Actimel 0% vet262.70.13.50.3
Yoghurtdrank Fristi401.808.20.2
Yoghurtdrank Fristi m zoetstof302.30.142.1
Yoghurtdrank m zoetstof293.104.10
Yoghurtdrank m zoetstof262.60.13.90.1
Yoghurtdrank Vifit vruchten563.20.88.61
Yoghurtdrank Yomild drink naturel4441.340
Yoghurtdrank Yomild drink vruchten683111.31
Yoghurtproduct5840.58.32
Yoghurtsnack Breaker1033.33.514.50.3
Yoghurtsnack Breaker Light364050.2