A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Wafel Luikse-4465.721.357.11.5
Wafel penny-5425.932.556.10.6
Wafel rijst- gekruid4027.97.774.41.7
Wafel rijst- m caramel3925.52.1871.4
Wafel rijst- m chocolade5026.824.960.34.6
Wafel rijst- naturel3827.22.181.64.1
Wafel stroop- gem4723.819.370.21.6
Wafel stroop- m roomboter4613.918.668.81.3
Wafel stroop- z roomboter4833.619.971.51.9
Wafel zachte-/suiker-/flash-4937.627.353.70.9
Water >100 mg calcium p liter00000
Water 0-50 mg calcium p liter00000
Water 50-100 mg calcium p liter00000
Water gem00000
Watergruwel Bessola720.50171
Weidrank Rivella40010
Weidrank Taksi m suiker440.1010.90
Weidrank Taksi m suiker en zoetstof33008.10
Weidrank Taksi m zoetstof100.102.30.1
Whisky2450000
Wijn pleegzusterbloed-15400140
Wijn rode820030
Wijn rose710.102.50
Wijn witte droge670.100.60
Wijn witte zoete960.205.90
Wijting bereid in magnetron z toev10122.11.400
Winegum m drop3343.50.279.60
Winegum/fruitgom3515.30.281.90.1
Witlof gekookt171.20.12.11.1
Witlof rauw191.30.22.41.2
Worst bloed-38612.432.69.52.5
Worst boterham-30911.827.33.10.2
Worst boterham- magere16311.610.16.40
Worst cervelaat-37217.432.91.30.7
Worst cervelaat- magere2412316.50.10
Worst Chorizo35820.729.13.40
Worst droge salam Turks27114.820.66.50
Worst droge sucuk Turks44620.437.56.70
Worst excl leverproducten gem34215.4302.20.3
Worst gekookte35711.3333.70
Worst gekookte magere221141730.1
Worst grill-31013.227.23.10
Worst grill- met kaas33114.329.32.60
Worst incl leverproducten gem33515.129.42.30.3
Worst knak- blik/glas20111.915.43.80.1
Worst knak- magere blik/glas13612760.3
Worst knak- runder blik/glas16413105.30.2
Worst lever-28614.524.41.80.5
Worst lever- hausmacher26615.420.45.20
Worst ossen-16618.69.41.11.2
Worst paling-3081326.640.1
Worst rook- ambachtelijk gekookt31115.227.111.2
Worst rook- gekookt gem33114.629.22.20.8
Worst rook- industrieel gekookt34014.330.12.70.7
Worst rook- magere gekookt2521419.94.30
Worst rook- runder gekookt2261517.520
Worst salami39218.734.80.90
Worst smeerlever-31912.328.630.3
Worst thee-32912310.50
Worst tongen-24617.218.820.1
Worst vegetarisch onbereid25913.319.37.50.6
Wortelen blik/glas280.605.51.8
Wortelen bospeen gekookt300.80.24.82.7
Wortelen bospeen rauw320.70.35.42.3
Wortelen gekookt gem320.70.35.22.9
Wortelen rauw gem330.60.35.52.8
Wortelen winterpeen gekookt340.60.35.63.1
Wortelen winterpeen rauw340.60.35.63.3
Wrap/Tortilla3209.57.352.53