A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Valess gevulde filet onbereid20010.48.917.44.3
Valess kaasvariatie onbereid197139.512.54.8
Valess schnitzel onbereid18812.38.6135
Varkensbraadworst bereid24622.417.10.50
Varkensbraadworst rauw22616.817.20.60.3
Varkensfiletlappen bereid15728.74.700.1
Varkensfiletlappen rauw12823.33.900
Varkensfricandeau bereid15831.23.700
Varkensfricandeau gebraden (vleeswaar)11721.62.81.30.3
Varkensfricandeau rauw11922.93.100
Varkenshaas bereid14228.7300.1
Varkenshaas rauw10522.41.700
Varkenshaaskarbonade bereid17928.57.300
Varkenshaaskarbonade rauw15623.2700
Varkenshamlappen bereid16731.14.700
Varkenshamlappen rauw11422.22.800
Varkenshamschijf bereid30837.117.700
Varkenshamschijf rauw19819.813.200
Varkenskrabbetjes bereid30722.2240.50
Varkenskrabbetjes rauw26018.320.800
Varkenslappen bereid20429.89.20.40
Varkensoester bereid14527.63.900
Varkensoester rauw11523.52.400
Varkenspoelet bereid28037.414.500.1
Varkenspoelet rauw12321.54.100
Varkensribkarbonade bereid17728.3700
Varkensribkarbonade rauw15022.66.600
Varkensschnitzel gepaneerd rauw14220.62.88.11
Varkensschnitzel ongepaneerd bereid14228.33.200.1
Varkensschnitzel ongepaneerd rauw10922.6200
Varkensschouderkarbonade bereid30837.117.700
Varkensschouderkarbonade rauw18619.112.200
Varkensschouderlappen bereid17027.66.500
Varkensschouderlappen rauw13320.75.500
Varkensvlees <10 g vet bereid gem159294.700.1
Varkensvlees <5 g vet rauw gem124222.82.40.3
Varkensvlees >15 g vet rauw gem27816.423.30.60.2
Varkensvlees >19 g vet bereid gem37823.131.40.80.3
Varkensvlees 10-19 g vet bereid gem26928.916.80.60
Varkensvlees 5-14 g vet rauw gem17020.29.80.10.1
Venkel gekookt171022.4
Venkel rauw171022.4
Vermicelli rauw354122712
Vermouth zoete1500016.50
Vet rund- uitgesmolten89109900
Vet varkens- uitgesmolten900010000
Vieux2000010
Vijgen gedroogd2593.30.954.19.8
Vijgen vers8410192
Vink kalfs- bereid186307.20.30
Vink kalfs- rauw15420.77.900
Vink runder- bereid22322.414.50.50
Vink runder- rauw20916.614.23.20.8
Vink sla- bereid27720.721.10.90
Vink sla- rauw26615.321.23.30.4
Vis mager 0-2 g vet gem rauw9020.11.100
Vis matig vet >2-10 g vet gem rauw10117.83.300
Vis vet >10 g vet gem rauw28017.523.10.40
Vissticks gebakken23916.41313.90.4
Vissticks onbereid194138170.8
Vivonex TEN poeder37514.3177.30
Vla chocolade- magere783.30.215.50.5
Vla chocolade- volle952.62.814.50.5
Vla halfvolle alle smaken8721.516.30.2
Vla magere m zoetstof503.608.70.1
Vla slagroom-12035.314.90
Vla vanille- magere673.50.1130
Vla vanille- volle882.22.813.50.2
Vla volle overige smaken9322.8150
Vla zacht & luchtig1382.57.5150.1
Vlaai appelkruimel-3043.911.445.61.9
Vlaai kruimel- m vruchten2174.16.833.51.8
Vlaai rijste-2114.5634.50.7
Vlaai vruchten-2292.95.141.71.1
Vlaai wener bodem m bakkersroom2954.116331.6
Vlaai zachte bodem m bakkersroom2523.512.530.81.4
Vlaaibodem Limburgse3018.510.841.12.2
Vlaaivulling blik1310.5031.40.7
Vlaflip813.51.513.10
Vlaflip dubbel-972.52.5160
Vlees <5 g vet excl lever rauw gem11422.82.20.80.1
Vlees >5 g vet excl lever rauw gem21918.615.70.50.2
Vleeswaren <10 g vet excl leverprod gem13518.65.62.20.2
Vleeswaren <10 g vet gem15217.97.72.40.3
Vleeswaren >30 g vet excl leverprod gem37416.433.41.80.4
Vleeswaren >30 g vet gem37315.633.42.30.5
Vleeswaren 10-20 g vet gem20215.614.32.90.1
Vleeswaren 20-30 g vet excl leverprod gem30613.126.53.50.2
Vleeswaren 20-30 g vet gem30413.426.42.90.2
Vleeswaren excl leverproducten gem22516.616.42.40.3
Vleeswaren gem23516.217.72.50.3
Vleeswaren Na- <10 g vet excl leverprod15523.96.11.30
Vleeswaren Na- 10-20 g vet excl leverprod21220.513.61.80
Vleeswaren Na- 20-30 g vet28616.823.420
Vleeswaren Na- gem1892210.61.50
Vlokken chocolade- gem4505.615.270.24.6
Vlokken chocolade- melk4545.815723.5
Vlokken chocolade- puur4415.215.5667.2
Vlokken rogge- geplet352122695
Vocht van vruchtenconserven blik/glas5600140
Voedingsbiscuit462719.163.44.1
Voedingsbiscuit3966.612.359.710
Voedingsbiscuit Liga Continue vit en min4516.517656
Voedingsbiscuit Liga Derde Stap4118.59.4714.2
Voedingsbiscuit Liga Eerste Stap4144.29.477.51.5
Voedingsbiscuit Liga Evergreen krenten3756.48.7655.5
Voedingsbiscuit Liga Evergreen ov smaken3755.88675.7
Voedingsbiscuit Liga FruitKick361512564.5
Voedingsbiscuit Liga Fruitkick Extra3233.48.8555.2
Voedingsbiscuit Liga Milkbreak4299.517583.1
Voedingsbiscuit Liga Tweede Stap3936.57.673.52.4
Vruchten op eigen sap blik/glas480.60.110.31.7
Vruchten op siroop gem blik/glas660.4015.41.6
Vruchten op water blik/glas391081.6
Vruchtendrank140.10.130
Vruchtendrank 2 of meer vruchten540.4012.90.3
Vruchtendrank 2 of meer vruchten m vit C510.3012.20.3
Vruchtendrank ACE gem460.2010.90.1
Vruchtendrank Appelsientje Multi Vitamientje bosvr460.2011.10.3
Vruchtendrank Coolbest300.306.90.4
Vruchtendrank Coolbest light premium orange250.505.70.2
Vruchtendrank frambozen5700140.4
Vruchtendrank m zoetstof 5-<8g KH280.16.90.2
Vruchtendrank m zuivel220.10.15.20
Vruchtendrank m zuivel230.10.15.40
Vruchtendrank multivit 12vr nectar light220.205.30.1
Vruchtendrank multivit nectar light210.250.1
Vruchtendrank rode bessen5700140.4
Vruchtendrank Roosvicee270.10.16.50.1
Vruchtendrank Roosvicee 50/50270.10.16.40.1
Vruchtendrank Roosvicee Multivit400.10.19.70
Vruchtendrank zwarte bessen6100150.4