A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Taart appel- van zandtaartdeeg m roomboter2282.79.232.81.6
Taart appel- van zandtaartdeeg z roomboter2863.511.341.41.8
Taart creme au beurre-3964.124.937.60.3
Taart hartige v bladerdeeg m groente/kaas/ei2438.51811.21.1
Taart hartige v brooddeeg m groente/kaas/ei1618.37.813.51.4
Taart kwark-2165.51221.30.4
Taart Mon Chou-3322.620.7331.2
Taart schuim- m creme au beurre4395.120.557.31.1
Taart slagroom-3164.618.931.40.8
Taart vruchten- van biscuitdeeg m slagroom2413.314.723.20.8
Taart vruchten- van cakedeeg2613.811.933.32
Taart vruchten- van zandgebak2573.71232.31.7
Taartbodem van biscuitdeeg26984.349.30.7
Tafelzuur tursu Turks240.603.92.9
Tahoe11311.66.910.3
Tajerblad bereid z vet384.61.10.93.4
Tajerblad rauw192021.4
Tamarinde30130720.3
Tapenade van olijven3231.831.85.93.3
Tapioca32200800.9
Taro gekookt1021.20.222.43
Taro rauw1191.40.226.23.5
Tarwe gebroken bulgur gekookt803.10.214.14.5
Tarwe gebroken bulgur rauw32812.31.357.618.3
Tauge gekookt506140.3
Tauge rauw485133.5
Tempe15012.27.55.65.6
Thee bereid00000
Thee kruiden- oplos gezoet bereid19004.60
Tilapia bereid z vet12826.12.600
Tilapia rauw10117.83.300
Tiramisu254410.135.61.7
Tjap tjoi z rijst425.40.73.20.9
Toast Melba naturel39812.72.479.34.1
Toast Melba overige soorten40315.47.264.98.2
Toetje m room1062.53.5160
Toffee4280.418.664.80
Toffee m chocolade4511.621.661.81.4
Tomaat gedroogd in olie blik/pot1974.4149.48
Tomaat gekookt gem220.70.62.91.3
Tomaat gestoofd590.95.11.91.3
Tomaat gewoon gekookt230.70.72.91.3
Tomaat gewoon rauw200.70.42.91.3
Tomaat in blik241.10.43.70.7
Tomaat kers- rauw300.90.841.9
Tomaat rauw gem230.70.53.11.4
Tomaat tros- rauw220.70.53.11.2
Tomaat vlees- gekookt220.70.531.3
Tomaat vlees- rauw190.60.52.41.3
Tomaat zongedroogd33114.1355.812.3
Tomaten gezeefd pak391.80.36.32
Tompouce2883.813.936.51
Tong bereid in magnetron z toev11624.52.100
Tong rauw (vis)7614.71.900
Tonijn bereid z vet12229.10.600
Tonijn in olie blik2062710.80.10.1
Tonijn in water blik11025.60.800
Tonijn rauw10123.70.700
Topping m suiker opgeklopt216412230
Topping m suiker poeder537529640
Tortellini gekookt1557.73.123.51.3
Tortellini koelverse maaltijd1585.78.813.80.4
Turks fruit3720092.90.4
Tuttifrutti gedroogd2672058.512.4
Tuttifrutti gedroogd geweekt1010.8022.14.7
TwoCal p 100 ml2008.48.9211