A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Salade coleslaw2001.517.97.31.8
Salade ei- lunch/borrel2527.4225.51.2
Salade ei- maaltijd1914.414.210.91.2
Salade ham-prei-2433.421.38.51.9
Salade huzaren-1482.19.113.52.2
Salade kip-kerrie-2788.423.67.31.7
Salade komkommer-2370.8236.50.5
Salade selderij-190115.99.13.2
Salade vis- lunch/borrel2808.7247.10.3
Salade vlees- lunch/borrel257522.77.80.4
Salade vlees- maaltijd1663.71014.22.2
Salade zalm- maaltijd1933.312.615.42.1
Sambal gebakken35453015.50.8
Sambal oelek281.80.53.70.8
Sambal oelek Na-483240.8
Santen kokoscreme vast669668.67
Sap ananas-470.60110.3
Sap appel-460.1011.40
Sap appel- Appelsientje Groeifruit appel400.10100
Sap appel- m vit C430.1010.80
Sap bieten-340.907.70
Sap citroen- vers470.4080
Sap druiven-640.2015.70.1
Sap grapefruit-340.507.30.4
Sap multivruchten-460.30110.2
Sap peren-350.108.70
Sap rode bessen-420.20100.6
Sap sinaasappel- Appelsientje Groeifruit sin430.709.90.2
Sap sinaasappel- gepasteuriseerd440.609.10.3
Sap sinaasappel- m calcium380.708.70.2
Sap sinaasappel- m vruchtvlees390.708.90.4
Sap sinaasappel- vers geperst450.60.110.40.3
Sap tomaten-160.703.10.4
Sap tomaten- Appelsientje Zontomaat160.902.90.4
Sap tomatengroenten-211040.6
Sap tomatengroenten-140.902.50.3
Sap tomatengroenten- Na-211040.6
Sap vruchten- Appelsientje MultiVitamientje oranje420.609.70.5
Sap vruchten- Coolbest Vitaday original440.3010.40.4
Sap vruchten- Coolbest Vitaday tropical420.3010.10.4
Sap vruchten- Hero Fruit&Co520.40.111.80.8
Sap vruchten- mild multifruit m vit C490.4011.60.2
Sap wortel-290.40.26.40
Sap zuurkool-70.701.10
Sardines in olie blik23121.71600
Sate kip- m saus bereid19913.812.37.71.2
Sate varkens- m saus bereid21514.514.26.81.2
Saus barbecue-950.9022.21
Saus Chinese zoetzure huishoudelijk bereid330.30.46.90.2
Saus cocktail/party/tafel- >25% olie3741.233.915.90.3
Saus cocktail/party/tafel- 25% olie2930.726.113.70.2
Saus frites- 25% olie2970.527.511.60.2
Saus frites- 35% olie372036120
Saus frites- 5% olie1000.75.39.85
Saus Joppie-3460.82822.80
Saus kaas- op basis roux bereid1275.69.15.50.2
Saus ketjap-2531.60.1611
Saus knoflook- 20% olie2470.92113.60.1
Saus m gele spilterwten Dahl Surinaams1517.74.217.56.2
Saus oosterse kant-en-klaar glas/zak641.50.413.30.7
Saus op basis groentenat/melk bereid z vet462.20.97.20.1
Saus op basis pakje <3% vet bereid551.61.490.1
Saus op basis pakje >3% vet bereid761.24.47.80.2
Saus op basis roux bereid852.65.36.50.2
Saus sate- huishoudelijk bereid m water m vet3038.723.612.33.2
Saus sate- op basis pakje bereid1484.25.619.81
Saus sate- op basis potje bereid27281525.32.2
Saus schaschlik-1090.8025.90.9
Saus sla- 25% olie2780.426.78.80.2
Saus tomaten- kant-en-klaar glas611.62.56.91.8
Saus warm vloeibaar kant-en-klaar <12% vet981.37.36.70.1
Saus warm vloeibaar kant-en-klaar >12% vet1811.2175.60.2
Scandishake Mix poeder5094.924.567.20
Schapenvlees <10 g vet gem rauw16020.58.700
Schapenvlees >10 g vet rauw gem293172500
Schar/tongschar bereid in magnetron z toev11923.92.600
Schelvis bereid in magnetron z toev10022.31.200
Schijf vegetarisch onbereid21611.69.419.33.7
Schnitzel vegetarisch onbereid20815.610.69.95
Schol bereid in magnetron z toev140292.600
Schol gebakken1942210.920
Schol gekookt9819210
Schol rauw93191.900
Scholfilet gebakken/gestoofd11218.93.80.50
Schorseneren gekookt8411171.7
Schorseneren rauw7611151.7
Schuimzoenen3822.215.3573.4
Seitan9219.6030.8
Selderij blad- vers161021.8
Selderij bleek- gekookt141021.1
Selderij bleek- rauw141021.1
Selderij knol- gekookt422064.9
Selderij knol- rauw382054.9
Serehpoeder216533024.4
Sesamzaad629265563
Shandy4400100
Sherry111003.20
Shoarmavlees varkens- bereid23928.213.80.50.1
Shoarmavlees varkens- rauw14619.970.60.6
Sinaasappel510.817.82
Siroop ahorn-26900.167.20
Siroop limonade- m zoetstof2000.50
Siroop Roosvicee Fruitkracht Ferro2220.2055.20.3
Siroop Roosvicee Fruitkracht Laxo2250.20560.2
Siroop Roosvicee Fruitkracht Low Cal710.2040.3
Siroop Roosvicee Multivit bosvr/perzik1830.10.145.20.3
Siroop Roosvicee Original1850.3045.60.6
Siroop vruchtenlim m suiker en zoetst 10-15g KH470011.70
Siroop vruchtenlim m suiker en zoetst 5-10g KH22005.50
Siroop vruchtenlim m suiker en zoetst m vit C1700042.40
Siroop vruchtenlimonade-2330058.20
Siroop vruchtenlimonade-2370.1059.20.1
Siroop vruchtenlimonade- blik2470.1061.60
Siroop vruchtenlimonade- light20.100.40
Siroop vruchtenlimonade- m 10-15 mg vit C2490062.30.1
Siroop vruchtenlimonade- m 15-20 mg vit C2520.6062.40
Siroop vruchtenlimonade- m suiker en zoetstof1700042.40
Siroop vruchtenlimonade- Vruchtenmix2230.3055.20.6
Sla gem rauw161.30.31.21.3
Sla ijsberg- rauw150.90.31.71.1
Sla krop- gekookt2630.421.3
Sla krop- rauw131.40.40.31.2
Sla mol- rauw563181.3
Sla rode rauw181.30.22.30.9
Sla rucola rauw233.50.50.12.2
Sla veld- gekookt4030.452.5
Sla veld- rauw2820.432.5
Slakken wijngaard-85161.420
Smeltjus onbereid pakje65017040
Smoothie vruchten540.60.2120.9
Smoothie vruchten m zuivel501.3010.31.2
Snijbiet gekookt293032.5
Snijbiet rauw293032.5
Snoep op pectinebasis vruchten-3410.30.384.20.7
Snoep schuim-/gum-3364.90.278.50.1
Snoepje room- hard4140.58.583.80
Soep Cup-a-soup bereid370.91.35.10.4
Soep gebonden m groente350.82.32.60.7
Soep gebonden m vlees635.13.920.1
Soep gebonden m vlees en groente482.92.53.20.6
Soep gebonden z vulling410.63.12.70.1
Soep heldere m groente90.50.20.90.6
Soep heldere m vermicelli140.60.32.30.1
Soep heldere m vermicelli en groente170.80.32.40.6
Soep heldere m vermicelli en vlees455.21.91.80.1
Soep heldere m vlees3851.90.20
Soep heldere m vlees en groente354.21.60.80.5
Soep heldere m vlees/vermicelli/groente414.41.620.5
Soep linzen- Turks bereid pakje501.62.65.10
Soep maaltijd- bereid blik653361
Soep maaltijd- m peulvruchten en vlees986.33.39.33
Soep maaltijd- m peulvruchten z vlees603.517.53.4
Soep noodle- bereid851.63.411.70.4
Soep op groentebasis bereid blik/zak/pak431.11.75.21.4
Soep op groentebasis bereid pakje150.50.42.30.1
Soep op groentebasis Na- bereid220.80.240.7
Soep op peulvruchtenbasis bereid blik/zak/pak653.22.17.12.5
Soep op peulvruchtenbasis bereid pakje452.70.56.22.5
Soep op vleesbasis bereid blik/zak/pak291.11.33.10.4
Soep op vleesbasis bereid pakje231.10.43.60.4
Soep tarhana Turks bereid pakje510.72.851.4
Soepballetjes blik18910153.50.2
Soepstengel40112.46.671.33.3
Soes ongevuld2256.415.913.70.8
Soes slagroom-2864.323.1150.4
Soesje kaas-3176.328.58.60.5
Sojapasta miso13011.756.26.6
Sondalis G p 100 ml1013.84.410.71.5
Sopropo gekookt180.80.22.32
Sopropo rauw1510.20.92.8
Spaghetti Bolognaise diepvries1215.75.5120.3
Spareribs varkens- bereid24929.514.50.10.1
Spareribs varkens- rauw20020.4130.10.4
Speculaas gem4755.320.965.13
Speculaas gevulde4818.225.952.62.1
Speculaas m roomboter4845.521.765.13
Speculaas z roomboter467520.165.12.9
Spek katen-3091427.61.20
Spek mager bereid42425.735.50.30
Spek ontbijt-31215.727.40.50
Spek ontbijt- gegrild26115.222.10.50
Spek rook- mager bereid37923.131.900
Spek rook- mager rauw32515.329.400
Spek vers vet bereid505254500
Spek vers vet rauw678573.200
Spekkie3383.60.579.50.4
Spekkoek4225.533.325.10.3
Speklap bereid43529.135.400
Speklap rauw32016.528.200
Spijs gem4319.922448.6
Spinazie a la creme diepvries gekookt753453.3
Spinazie blik/glas343.50.61.93.4
Spinazie diepvries gekookt2820.623.3
Spinazie gekookt252.90.90.71.4
Spinazie gesneden diepvries onbereid201.80.21.62.1
Spinazie rauw263.20.60.92
Sportdrank28006.90
Sportdrank AA-Drink High Energy660016.50
Sportdrank AA-Drink Isotone23005.70
Sportdrank AA-Drink Multi Nine5200130
Sportdrank AA-Drink Sportwater00000
Sportdrank Extran Energy590014.70
Sportdrank Extran Hydro29007.30
Sportdrank River Powerdrink/Freeway327.90
Spread sandwich- naturel2351.619140.8
Spread sandwich- overige smaken1861.613.214.90.9
Spritsstukken526528.262.41.6
Spritsstukken m chocolade5394.930.161.41.7
Sprotfilet gerookt21219.914.800
Spruitjes diepvries gekookt452.30.75.24.5
Spruitjes gekookt452.30.75.24.5
Spruitjes rauw442.30.75.24.1
Stamppot boerenkool m worst1254.36.910.71.6
Stamppot boerenkool z vlees bereid852.32.512.31.7
Stamppot rauwe andijvie z vlees bereid651.90.412.61.6
Stamppot wortel/ui z vlees bereid621.21.69.91.8
Stamppot zuurkool m worst933.44.49.11.7
Stamppot zuurkool z vlees bereid541.60.310.31.8
Standaard 1 zuigelingenmelk p 100 ml671.43.57.40.4
Standaard 2 opvolgmelk p 100 ml641.72.87.80.4
Standaard 3 opvolgmelk p 100 ml701.72.99.10.4
Sterkers rauw152003.3
Stimulance1823.40.313.156.9
Stokvis geweekt13832.50.900
Stol m spijs gem m en z noten2827.73.452.84.4
Stol m spijs m noten2887.84.351.94.8
Stol m spijs z noten2767.72.453.83.9
Stophoest3960.6098.40
Stroop appel-2361.9055.14
Stroop appel- verrijkt met ijzer2852.3067.53
Stroop gerstemout-2834.4066.40
Stroop keuken-32800820
Stroop maismout-2872.3069.40
Stroop rijstmout-2920.3072.60
Stroop suiker-30000750
Struisvogelvlees rauw12122.93.10.40
Studentenhaver516113341.34.9
Suiker basterd- bruine39600990
Suiker basterd- witte39600990
Suiker kristal-400001000
Suiker light3950098.80
Suiker riet-4000.5099.5
Suplena p 100 ml20039.625.50