A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Raapstelen gekookt253022.3
Raapstelen rauw172012.3
Rabarber rauw231021.8
Rabarbermoes m suiker661014.32.4
Radijs rauw221040.9
Ragout m vlees988.35.53.80.2
Rammenas rauw302051
Rauwkost gem180.90.42.31.2
Ree wild rauw12222.43.600
Renilon 4.0 p 100 ml20041023.50
Renilon 7.5 p 100 ml2007.51020
Resource 2.0 Fibre p 100 ml20598.721.42.5
Resource 2.0 p 100 ml20098.721.40
Resource Citrotene poeder364231.3650
Resource Dessert1259.52.715.50.5
Resource dextrine maltose poeder3810.10950
Resource Energy Dessert1604.86.221.20
Resource Energy Fruit16455241.4
Resource Energy p 100 ml1525.65210.5
Resource Fruit p 100 ml12440270
Resource HP/HC p 100 ml160106.2160
Resource Instant Protein poeder37190.310.20
Resource Junior p 100 ml15036.220.60
Resource Meritene Complete poeder38522.63.865.10
Resource Meritene poeder384314560
Resource Optifibre poeder220101480
Resource Pap instant poeder3788.81.281.33.6
Resource Protein p 100 ml1259.43.5140
Resource Repair p 100 ml1259.32.815.60
Resource SeniorActiv p 100 ml150106.5121.5
Resource Soup p 100 ml1517519.50
Resource Support Plus p 100 ml2019.28.720.32.5
Resource Thicken Up Clear poeder3130.806329
Respifor p 100 ml1507.53.322.50.1
Rijst meergranen- gekookt1403.60.629.61.1
Rijst meergranen- rauw35191.5742.7
Rijst parboiled gekookt13730310.7
Rijst witte gekookt1463.20.332.30.7
Rijst witte rauw35271781.3
Rijst zilvervlies- gekookt1313.1126.42.1
Rijst zilvervlies- rauw3578.32.673.53
Rolmops17516120.50.5
Room banketbakkers-1433.7422.90.2
Room koffie-2103.320.23.80
Room kook-20832040.1
Room kook- Blue Band Finesse voor koken1601.9154.20.3
Room kook- light10237.850.1
Room slag- geklopt m suiker351230.816.40
Room slag- onbereid3432.335.730
Room slank- 25% vet onbereid25332540
Room spuitbus m suiker3052.328110
Room zure1983.119.23.30
Rosti bereid z vet1491.95.122.82.2
Rosti onbereid1232.52.521.52.2
Roti3117.38.750.11.4
Roti met aardappelvulling2606.16.842.91.5
Rozemarijn gedroogd3745154617.6
Rozijnen gedroogd3263.10.575.53.7
Rozijnen geweekt2702.50.462.73.1
Rozijnen omhuld m chocolade melk-439517.364.33.2
Rum2340000
Runder doorregen lappen bereid21234.68.200
Runder doorregen lappen rauw14720.67.200
Runder ribeye steak bereid21429.610.600
Runder ribeye steak rauw17021.29.400
Runder T-bone steak bereid25433.613.300
Runder T-bone steak rauw1892211.200
Runderbaklappen bereid14027.53.300.2
Runderbaklappen rauw10321.2200
Runderbiefstuk bereid14629.33.200
Runderbiefstuk rauw10822.91.800
Runderbiefstuk van de haas rauw11623.72.300
Runderborstlappen bereid21736.87.700
Runderborstlappen rauw15222.3700
Runderbraadworst bereid22823.814.60.30.1
Runderbraadworst rauw20718.114.61
Runderentrecote bereid192317.500
Runderentrecote rauw165238.100
Runderklapstuk bereid18729.67.600.1
Runderklapstuk rauw13719.86.400
Runderpoelet bereid21630.910.200.1
Runderpoelet rauw10622.1200
Runderriblappen bereid23034.110.400
Runderriblappen rauw16620.19.500
Runderrollade bereid15733.52.30.20.5
Runderrollade rauw10923.21.70.20.3
Runderrookvlees1082220.50
Runderrookvlees licht gezouten11622.82.50.70
Runderrosbief bereid15627.25.10.20
Runderrosbief rauw12222.93.400
Runderschenkel bereid14027.53.300
Runderschenkel rauw11322.62.600
Rundersukadelappen bereid18933.46.100
Rundersukadelappen rauw13521.35.500
Rundertartaar bereid186307.20.30
Rundertartaar rauw13721.15.70.30.1
Rundertong rauw18817.313.200
Rundvlees <10 g vet bereid gem16129.74.70.10.1
Rundvlees <5 g vet rauw gem10922.6200
Rundvlees >10 g vet bereid gem27725.318.52.10.2
Rundvlees >5 g vet rauw gem21218.614.810.3
Rundvlees gezouten gedroogd Surinaams30565500
Rundvlees gezouten gekookt Surinaams27127.417.900
Rundvlees gezouten rauw Surinaams20114.515.800.2