A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Paardenrookvlees10321.71.40.90
Paardenvlees rauw9922.4100
Paksoi gekookt131.60.20.81
Paksoi rauw1410.21.41.2
Paling bereid in magnetron z toev1661412.200
Paling gerookt26917.92200
Paling rauw3721435.100
Paling zee- bereid in magnetron z toev19924.311.400
Paneermeel378133.571.34.6
Pangasius bereid in magnetron z toev8918.61.600
Pannenkoek1968.34.929.20.6
Pap griesmeel-963.12.914.40.1
Pap havermout- bereid m hv melk ongezoet7041.98.70.7
Pap havermout- bereid m volle melk ongezoet733.43.17.90.4
Pap karnemelkse bloem-523.60.57.80.1
Pap karnemelkse gorte-523.70.57.60.3
Pap rijste-843.32.911.30.1
Papaja390.50.37.81.7
Paprika gekookt gem250.80.14.21.9
Paprika gele gekookt270.80.14.62.2
Paprika gele rauw250.70.23.92.5
Paprika groene gekookt170.60.22.32.2
Paprika groene rauw190.80.12.52.5
Paprika oranje rauw280.80.34.71.7
Paprika rauw gem240.80.13.82.1
Paprika rode gekookt270.90.14.71.7
Paprika rode rauw250.80.14.31.8
Paprika zoetzuur glas160.90.121.7
Paprikapoeder35915133520.9
Passievrucht522.60.45.73.3
Pasta chocolade- hazelnoot562635.353.53
Pasta chocolade- melk567235610
Pasta chocolade- puur578338.7524
Pasta chocolade- wit601541530
Pasta duo- m chocolade5741.836.259.61.2
Pasta Duo Penotti chocolade- hazelnoot572336582
Pasta duo- z chocolade5670.834.962.50.1
Pasta glutenvrij rauw35892.573.72.2
Pasta Honig vezelrijk rauw336111.56411
Pasta kruiden-/boemboe3073.620.6261.6
Pasta plantaardig2217.517.87.6
Pasta sesam- tahin60221.951.7612.4
Pasta speculoos-589339560.8
Pasta volkoren gekookt1315.60.923.24.2
Pasta volkoren rauw347132666.5
Pasta witte gem gekookt1425.10.927.71.4
Pasta witte m ei gekookt1244.70.823.42.2
Pasta witte rauw359121.5733
Pasta witte vers gekookt1294.91.323.91.3
Pasta witte z ei gekookt1465.20.828.71.4
Pastei lever-31814.228.31.70
Pasteibakje5878.54145.31.4
Pasteibakje roomboter658751421.4
Pastinaak gekookt701.61.211.43.6
Pastinaak rauw711.81.1114.9
Pate room-3609.6335.81.1
Pate smeer- magere1879.712100.3
Patrijs rauw248351200
Pediasure Fibre p 100 ml1012.8510.90.7
Pediasure p 100 ml1012.8511.20
Pediasure Plus Fibre p 100 ml1524.27.516.41.1
Pediasure Plus p 100 ml1514.27.516.70
Peer m schil550.20.311.72.2
Peer z schil550.30.1121.6
Pekelvlees18417.312.700
Peper cayenne- rood37912173224.9
Peper Spaanse rauw301.80.34.21.8
Peper zwarte/witte3321135226.4
Pepermunt3940.60980
Pepsels38211.95.369.54.2
Peptamen AF p 100 ml1509.46.513.50
Peptamen HN p 100 ml1336.64.915.60
Peptamen Junior p 100 ml1013413.20
Peptamen p 100 ml10043.712.70
Pepti-Junior p 100 ml671.83.66.80
Pepti-Junior poeder5151427.353.40
Perative p 100 ml1316.73.717.70
Peren gedroogd28720659.6
Peren gedroogd geweekt830.6018.92.8
Peren op siroop blik/glas640.3014.72
Perzik z schil41107.91.4
Perziken op siroop blik/glas600.50140.9
Pesto43310.240.95.11.7
Peterselie gedroogd3092244110.3
Peterselie vers304015
Peultjes gekookt332052.5
Peultjes rauw332052.5
Piccalilly471.31.26.91.8
Pijnboompitten6112450.714.20.8
Pindakaas67522.457.213.68
Pindakaas light5751841307
Pindakaas m stukjes noot6502055157.5
Pizza hawaii diepvries onbereid2218.58.227.41.8
Pizza m kaas en groenten diepvries onbereid249912.324.51.8
Pizza m vis diepvries onbereid2429.610.925.31.9
Pizza m vlees diepvries onbereid2349.19.526.92
Pizza salami diepvries onbereid2599.911.827.42
Pizza Turkse z toevoegingen2047.63.733.72.8
Pku 1 mix4899.426.251.15.8
Pku 2 mix4482718.942.5
Pku 2 prima28060010
Pku 2 shake chocoladesmaak393288.251.7
Pku 2-fruta exotic fruits p 100 ml12614017.40.1
Pku 2-fruta red fruits p 100 ml12614017.40
Pku 3 activa tomatensmaak366425.337.5
Pku 3 advanta2997004.7
Pku 3 shake sinaasappelsmaak350422.240.6
Pku Anamix infant46613.12349.83.7
Pku Anamix junior LQ naturel p 100 ml9583.870.3
Pku Lophlex LQ 10 p 100 ml9316070.3
Plantaardige variatie op room171217.31.60.4
Plantaardige variatie op room6925.23.30.3
Plantaardige yoghurtvariatie m vruchten/vanille743.729.81.1
Plantaardige yoghurtvariatie naturel4742.32.11
Poeng rauw311061.5
Polycose poeder37600940
Pompoen gekookt140.60.31.81.1
Pompoen rauw140.70.221
Pompoenpitten57430.347.22.78.5
Pomtajer bereid z vet993.40.317.27.2
Pomtajer rauw13620312
Poon bereid in magnetron z toev17126.17.400
Popcorn gepoft naturel386134725
Popcorn gepoft zoet3899.9378.73.8
Port15600130
Postelein gekookt212022.5
Postelein rauw131012.5
Pregestimil Lipil poeder5121428510
Prei gekookt221.10.52.12.3
Prei rauw291.40.33.82.9
PreOp p 100 ml500012.60
Promote p 100 ml1006.32.6130
ProSure p 100 ml1276.62.618.32.1
Protifar poeder36887.21.61.20
Pruimen gedroogd220204516.1
Pruimen gedroogd geweekt640.6013.14.7
Pruimen m schil490.809.62.2
Pruimen op siroop blik/glas650.315.51
Pudding amandel- m kersensaus1072.71.919.80
Pudding caramel-1192.8222.40
Pudding chipolata-2324.512.424.10.3
Pudding chocolade-1233.73.318.91.3
Pudding chocolade- m roomsaus1223.93.518.20.9
Pudding Delight Line1245.15.95.614.1
Pudding frambozen- m bessensaus1083.32.318.50
Pudding gelatine-591.80130
Pudding griesmeel- m rode bessensap1162.82.121.40
Pudding light833.51.214.50
Pudding luchtige2324.71323.80.3
Pudding vanille-1163.93.417.40
Pudding vanille- m aardbeiensaus11842.220.60
Puddingpoeder34100850.5
Puddingpoeder chocolade instant37011890.5
Puddingpoeder overige smaken instant37700940.3
Pulmocare p 100 ml1516.39.310.60
Puree aardbeien- blik/glas840.50200.9
Puree frambozen-bessen- blik/glas17010410.9
Puree tomaten- geconcentreerd blik7530143.6