A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Maanzaad45519.235.62.424
Madeira16600100
Mais blik/glas8531.6133.3
Mais gekookt742.51.411.62.5
Mais pof- gedroogd374114715
Maizena35300.1880
Majoraan gedroogd3191374218.1
Makreel bereid in magnetron z toev24824.416.700
Makreel gestoomd31519.526.10.50
Makreel in olie blik2672020.70.10.1
Makreel in water blik25718.620.300
Makreel rauw3521930.700
Makreelfilet gerookt35119.630.10.50.2
Maltesers5018.224.162.60.6
Mandarijn450.70.19.80.9
Mandarijnen op siroop blik/glas590.5140.3
Mango660.60.214.31.6
Margarine 80% vet > 24 g verz vetz ongezouten7240.180.30.30
Margarine 80% vet >24 g verz vetz7200.279.70.30
Margarine 80% vet 17-24 g verz vetz7220.1800.30
Margarine 80% vet 17-24g verz vetz ongezouten72008000
Margarine vlb 80% vet< 17 g verz vetz ongezouten7350.181.50.10
Margarine vloeibaar 80% vet <17 g verz vetz73808200
Margarineproduct5410.1600.10
Margarineproduct 60% vet <17 g verz vetz ongez5410.1600.10
Margarineproduct 60% vet >17g verz vetz5330.3590.30
Margarineproduct 70% vet >17 g verz vetz6310.1700.10
Margarineproduct kuipje4070.3450.30
Margarineproduct kuipje Jumbo dieet5410.1600.10
Margarineproduct vloeibaar light5070.3560.30.5
Margarineproduct vloeibaar light ongezouten5070.3560.30.5
Marsepein4327.515.3652.2
Marshmellows3304.50.377.30.2
Mayonaise6691.172.23.70.2
Mayonaiseproduct ca 35% olie3370.532.610.40
Mayonaiseproduct m olijfolie6291.1683.20
Mayonaiseproduct m yoghurt278125120.3
Meel aardappel-32000800
Meel bak- zelfrijzend33910.31.1712
Meel boekweite-35392725.6
Meel cassave-33620811.8
Meel gries-337111702
Meel mais-3616.82.875.53.2
Meel pannenkoek-341101722
Meel poffertjesmix341101722
Meel rogge-3081025514.8
Meel soja- ontvet372502.53014.5
Meel soja- volvet47838232411.5
Meel volkoren tarwe-3281026211
Melk chocolade- automaat663110.81.2
Melk chocolade- halfvolle803.31.612.31.6
Melk chocolade- m zoetstof573.5252.5
Melk chocolade- m zoetstof483.807.12.1
Melk chocolade- magere643.40.311.41.4
Melk chocolade- volle883.52.812.10.5
Melk geiten- volle683.544.50
Melk halfvolle463.41.54.60
Melk halfvolle verrijkt m calcium493.71.55.20
Melk karne-3130.23.60
Melk karne- m vruchten493.10.58.20
Melk koffie- Balance64110.24.60
Melk koffie- halfvolle985.94.19.40
Melk koffie- halfvolle plantaardig11774.5120
Melk koffie- magere777.70.211.20
Melk koffie- mov verrijkt1026.849.60
Melk koffie- volle1548.18.511.20
Melk magere353.70.14.90
Melk magere gecondenseerd m suiker blik28090610
Melk moeder-681470
Melk rauwe713.44.44.40
Melk volle623.33.44.50
Melk volle gecondenseerd m suiker blik3498.89.656.80
Melkdrank magere-343.40.150
Melkdrank Yakult671.30.114.70
Melkdrank Yakult light591.4010.21.8
Melkpoeder magere357361510
Melkpoeder volle50427.128.4350
Meloen net-270.5060.4
Meloen op siroop blik/glas800.50191
Meloen suiker-300.906.30.6
Meloen water-381080.6
Mergpijpje4582.721.662.80.5
Mierikswortel rauw804.50.3117.5
Milkshake773.21.811.70.6
Mix voor nasi/bami onbereid27712638.410.5
Modifast Intensive Milkshake35536.84.935.710.6
Modifast Intensive Muesli358355.8386.7
Modifast Intensive Pudding35536.84.935.610.6
Modulen IBD poeder4951823540
Monosodium glutamate Ve-tsin00000
Moorkop3064.523.917.80.9
Morellen5210112.1
Mosselen gebakken/gefrituurd26817.21970
Mosselen gekookt12517.23.170
Mosselen in zuur glas10517.23.12.20
Mosterd1426.78.67.93
Mosterd Na-1266.59.53.11
Mousse chocolade-1804.97.423.30.2
Mousse chocolade- light1234.55150
Mout gorte-332102657.2
Mout haver-37212.37.559.49
Muesli Country Store36995688
Muesli krokante Cruesli Balans3867.857211
Muesli krokante m chocolade4688.518.2647.3
Muesli krokante m noten4798.521616
Muesli krokante naturel/m fruit4388.314.864.66.7
Muesli vruchten-3579.74.864.58.5
Mueslireep4307.919.6535.1
Mueslireep m chocolade4547.722.552.75.1
Multi-Thick3660.40.190.90
Muskaatwijn1620013.70