A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Lamsbout bereid25625.617.100
Lamsbout rauw17419.210.800
Lamskarbonade bereid35025.827.500
Lamskarbonade rauw24519.218.700
Lamsschouder bereid28427.919.100
Lamsschouder rauw1872011.900
Lamsvlees <10 g vet rauw gem15820.78.300
Lamsvlees >10 g vet rauw gem21919.315.800
Lamszadel bereid30824.723.200
Lamszadel rauw25618.620.200
Lange vingers415105821.1
Lasagne m saus en vlees diepvriesmaaltijd1265.25.513.80.4
Lasagne m saus en vlees koelverse maaltijd1568.57.712.90.4
Lekkerbekje gefrituurd21122.412.62.10.2
Lever kalfs- bereid185287.220
Lever kalfs- rauw10817.73.320
Lever kippen- rauw12819.15.410
Lever runder- bereid16128.15.400.2
Lever runder- gekookt (vleeswaar)13320520
Lever runder- rauw129214.21.90
Lever schelvis- blik409742.300
Lever varkens- bereid16427.95.800.1
Lever varkens- gekookt (vleeswaar)13119.84.13.90
Lever varkens- rauw12921.34.80.20
Leverkaas/berliner31912.327.64.40.2
Lijnzaad47719311334.8
Likeur <15 vol% alc20000290
Likeur >25 vol% alc29100290
Likeur 15-25 vol% alc24200290
Likeur met room 15-25 vol% alc2942.711.822.70
Limoen410.70.27.72.8
Limonade vruchten-4400110
Limonade vruchten-35008.80
Limonade vruchten-410010.30
Limonade vruchten-14003.40
Limonade vruchten-160040
Limonade vruchten-39009.60
Limonade vruchten-7001.60
Limonade vruchten-39009.80
Limonade vruchten-00000
Limonade vruchten- light4000.90
Limonade vruchten- m suiker en zoetstof22005.50
Limonade vruchten- Ocean Spray440011.10
Limonade vruchten- Spa&Fruit koolzuurhoudend5001.40
Linzen gedroogd306211.54318
Linzen gekookt998.80.711.65.3
Loempia bereid1817.18.218.62
Loempia diepvries onbereid1445.33.9211.8
Luncheon meat blik27912.923.83.30.2
Lychee720.90.116.11