A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Kaas 10+18732.26.40.20
Kaas 20+23632.411.800
Kaas 20+ korstloze199241110
Kaas 20+ Leidse/Friese nagel-24033.111.900
Kaas 20+ Na-26436.71300
Kaas 30+ belegen30031.519.300
Kaas 30+ gem28930.418.600
Kaas 30+ jong28030.317.600
Kaas 30+ jong belegen28329.318.400
Kaas 30+ minder zout belegen28229.91800
Kaas 30+ minder zout gem27328.617.600
Kaas 30+ minder zout jong25926.716.900
Kaas 30+ minder zout jong belegen27728.917.900
Kaas 30+ oud30731.72000
Kaas 40+ korstloze2732120.510
Kaas 40+ Leidse/Friese nagel-34127.325.700
Kaas 40+ Na-33929.424.600
Kaas 45+35725.427.30
Kaas 48+ minder zout belegen3842531.600
Kaas 48+ minder zout gem38124.131.300
Kaas 48+ minder zout jong37023.130.800
Kaas 48+ minder zout jong belegen37924.231.400
Kaas 48+ Na-38126.130.700
Kaas 50+38022.932.100
Kaas Bel Paese37425.430.20.10
Kaas Bluefort40517.93700
Kaas Brie 50+3162324.800
Kaas Brie 60+369173310
Kaas Camembert 30+223241400
Kaas Camembert 45+3062522.800
Kaas Cheddar41525.534.40.10
Kaas Edammer 40+32425.524.300
Kaas Emmentaler387293000
Kaas geiten- hard39622.432.50.10
Kaas geiten- verse20713.416.610
Kaas Gorgonzola35919.431.20.10
Kaas Goudse 48+ belegen37522.330.600
Kaas Goudse 48+ gem36822.830.400
Kaas Goudse 48+ jong36322.729.600
Kaas Goudse 48+ jong belegen36922.729.900
Kaas Goudse 48+ oud41424.633.70.10
Kaas Gruyere4332934.51.40
Kaas huttenkase9111.23.92.30
Kaas Kernhemmer 60+44318.640.600
Kaas Leerdammer/Maasdammer 45+37327.728.800
Kaas Limburgse283212120
Kaas Mascarpone4557.6470.30
Kaas Mozzarella26220184.90
Kaas Old Amsterdam 48+38224.231.400
Kaas Parmezaanse404402700
Kaas Rambol3751334.22.81.1
Kaas rauwmelkse 48+392263200
Kaas rook-30320.523.51.50
Kaas room- 60+33410.231.52.50
Kaas room- zachte3328.532.710
Kaas room- zachte4127.5413.20
Kaas room- zachte3721036.900
Kaas Roquefort357193100
Kaas Saint Paulin/Port Salut34121.528.200
Kaas schapen- vers2381718.800
Kaas schapen-/geiten- Turkse 50+ blik29715.526.10.10
Kaas smeer- 20+152177.83.30.5
Kaas smeer- 20+ Na-16119910
Kaas smeer- 30+221201510
Kaas smeer- 40+227161720
Kaas smeer- 45+23114.318.910
Kaas smeer- 60+3308.53220
Kaas smeer- volvet 48+2641222.920
Kaas Stilton38821.333.40.10
Kaas strooi- Zwitserse233551.300
Kaas Turkse 60+ obv koemelk blik28712.7260.40
Kaas verse light 8% vet13211.38.52.50
Kaasproduct m plantaardige vetten3872930.100
Kaasproduct m plantaardige vetten4043131.100
Kaassouffle bereid3657.423.630.21.3
Kaassouffle onbereid304815.432.51.4
Kabeljauw bereid in magnetron z toev89210.600
Kabeljauw gekookt10523110
Kabeljauw rauw7818.30.500
Kabeljauwfilet gebakken/gestoofd11821.53.30.60
Kaisoi rauw323050.1
Kaki / Sharonvrucht770.5018.60.5
Kalfsbraadworst bereid23722.9160.40
Kalfsbraadworst rauw21717.216.10.50.5
Kalfsentrecote bereid16627.56.300
Kalfsentrecote rauw15021.47.200
Kalfsfricandeau bereid12125.22.200
Kalfsfricandeau rauw111222.600
Kalfshersenen rauw1089800
Kalfslappen mager bereid14228.43.100.1
Kalfslappen mager rauw10421.81.900
Kalfsoester bereid14328.83.100.1
Kalfsoester rauw10822.81.900
Kalfsriblappen bereid197279.900
Kalfsriblappen rauw16720.69.400
Kalfsschenkel bereid14027.53.300
Kalfsschenkel rauw11221.32.900
Kalfsschnitzel ongepaneerd bereid14429.32.900.1
Kalfsschnitzel ongepaneerd rauw10422.41.600
Kalfssukadelappen bereid158275.500.1
Kalfssukadelappen rauw11717.75.100
Kalfstong rauw16817.610.900
Kalfsvlees <5 g vet gem rauw10422.11.700
Kalfsvlees >5 g vet gem rauw16720.59.40.10.1
Kalfsvleesreepjes bereid18527.18.500.2
Kalfsvleesreepjes rauw98221.100
Kalfszwezerik rauw8918.41.700
Kalkoen rauw14121.8600
Kalkoenfilet (vleeswaar)11319.72.43.10
Kalkoenfilet rauw11024.81.200
Kaneel316435624.4
Kappertjes432.40.94.93.2
Kapucijners blik/glas925.80.413.55.5
Kapucijners gedroogd305201.54319.9
Kapucijners gekookt12280.617.28
Kastanjes18942.7354.1
Kauwbonbon fruitsmaak39516.682.90.1
Kauwgom28000700
Kauwgom z suiker1590002.4
Kaviaar2812420.500
Kerrie djawa361121336.525
Kersen540.9011.50.9
Kersen op siroop blik/glas770.518.50.7
Kervel gedroogd3032343811.3
Kervel vers8041123.3
Ketchup curry-1230.80.429.10
Ketchup hot1020.90.124.10.8
Ketchup tomaten-8510.119.50.8
Ketjap zoet2353.70550
Ketjap zoet Na-2384.50550.1
Ketjap zout2312.80550
Kiemen tarwe-393319.93716
Kikkerwten geroosterd leblebi Turks40021.38.153.613.7
Kindervoeding maaltijd 15 mnd703.61.991.5
Kindervoeding maaltijd 18 mnd823.32.610.51.6
Kip drumstick m vel rauw14719.17.800
Kip m vel bereid23025.814.100
Kip m vel rauw21818.31600
Kip soep- m vel rauw247191900
Kip z vel bereid18327.68.100
Kip z vel rauw13920.56.300
Kip/bout z vel gegrild18828.57.90.60
Kipburger gepaneerd bereid30714.523.29.90
Kipcorn diepvries onbereid29611.719.816.82
Kipfilet (vleeswaar)124174.33.70
Kipfilet bereid15830.93.800
Kipfilet rauw11023.31.800
Kip-kerriesaus/rijst diepvriesmaaltijd1184.72.518.31.5
Kip-kerriesaus/rijst koelverse maaltijd1475.65.218.71.5
Kipnuggets bereid in frituurvet27217.517.112.20
Kipnuggets bereid in oven25914.413.718.42.5
Kiprollade bereid1662471.70
Kiprollade rauw17520.610.30.20
Kiwi680.90.812.22.3
Klaroen rauw564171.5
Kletskop4976.125.460.21.9
Knackebrod gem36910.3564.512.3
Knackebrod glutenvrij Fette Croccanti3687.41.979.12.3
Knackebrod goudbruin391137658
Knackebrod lichtgewicht3489.526516
Knackebrod Sandwich48210.72549.77.8
Knackebrod sesam4121310.5637
Knackebrod vezelrijk350136.54823.9
Knackebrod volkoren3488.526714
Knoflook vers13860280.9
Koek4353.72059.80.8
Koek Bastogne4934.92072.21.9
Koek boter-4445.621.6561.4
Koek eier-28472.159.10.6
Koek eier- volkoren/meergranen31484.259.33.8
Koek gevulde gem4046.215.758.62
Koek gevulde m roomboter4157.116.558.71.9
Koek gevulde z roomboter3935.214.958.62.1
Koek haver-3518.210.753.83.3
Koek Jode-5104.524.965.82
Koek kokos-504629.4532
Koek met gelei/appelvulling3943.313.364.81.3
Koek muesli-3946.516.154.13.3
Koek ontbijt-31331.270.73.5
Koek ontbijt- gember3182.72.170.72.6
Koek ontbijt- m kandij3202.81.971.52.7
Koek ontbijt- m noten3806.71259.33.9
Koek ontbijt- m rozijnen3112.61.270.63.8
Koek ontbijt- minder suiker2893.11.460.411.1
Koek ontbijt- volkoren30231.267.54.4
Koek pinda-53812.129.155.23.3
Koekje bitter-4116.911.568.72.3
Koekje chocolate chip cookie5006.42560.82.9
Koekje gem4766.12066.53
Koekje kaas-47913.228.841.11.7
Koekje kinder- gem4507.614.870.62.2
Koekje PiM's sinaasappel3733.612.5602.9
Koekje roomboter- gem4665.321.761.61.6
Koekje Scholiertje4914.922.9644.3
Koekje suikervrij45610.426.929.65
Koekje zand-5356.229.959.22
Koeliboontje rauw8030161.8
Koffie automaat- m melk120.20.71.30
Koffie automaat- m suiker en melk280.20.75.30
Koffie bereid10.200.10
Koffie cappuccino oplos- bereid371.31.54.50.4
Koffie oplos- poeder30219.51.742.619.1
Kokosbrood4263.218.658.75.6
Kokosmakronen454421.558.15.9
Kokosmelk185218.42.8
Kokosnootvlees415440313.6
Komijnzaad gedroogd42718223410.5
Komkommer gekookt171030.3
Komkommer m schil rauw130.70.41.30.6
Komkommer z schil rauw120.60.21.90.3
Komkommerschijven zoetzuur glas90.7011.3
Konijn tam rauw174211000
Konijn wild rauw12520500
Kool bloem- gekookt231.80.41.92.3
Kool bloem- rauw251.90.22.92.2
Kool boeren- diepvries gekookt3721.62.52.5
Kool boeren- gekookt464142.5
Kool boeren- glas323.211.32.5
Kool boeren- rauw464142.5
Kool Chinese gekookt211032.5
Kool Chinese rauw171022.5
Kool groene gekookt311.412.73
Kool groene rauw453144.2
Kool rode blik/glas390.80.27.91.5
Kool rode gekookt231.3032.9
Kool rode m appeltjes blik/glas570.70.311.91.9
Kool rode m appeltjes diepvries gekookt591.119.92.9
Kool rode rauw272033.6
Kool savooie- gekookt332132.2
Kool savooie- rauw352133.1
Kool spits- gekookt211.10.61.62.5
Kool spits- rauw423142.5
Kool witte gekookt160.901.82.8
Kool witte rauw302042.8
Kool zuur- gekookt140.9013.2
Kool zuur- Na- blik/glas262033.2
Kool zuur- rauw131.100.63.2
Koolraap gekookt131020.7
Koolraap rauw131020.7
Koolrabi gekookt282042
Koolrabi rauw302042.8
Koolvis bereid in magnetron z toev10824.51.100
Koolvis gekookt10122110
Koolvis rauw7116.60.500
Kousenband gekookt292.70.22.53.5
Kousenband rauw433071.3
Krab in water blik8518.11.40
Krakeling4956.62560.41.3
Kreeft gekookt79161.700
Krenten gedroogd pak32620759
Kroepoek5163.528621
Kroket bereid23610.713.616.91.5
Kroket bereid in oven21249281.5
Kroket diepvries onbereid1947.59.519.11.3
Kruidenmix blok33819.92.155.68.4
Kruidenmix m groente zakje346128.154.73.2
Kruidnagel431620529.6
Kruidnoten m chocolade gem5095.926.659.93.1
Kuit vis- gekleurd glas126195.500
Kuit/hom gebakken26213.921.23.90.2
Kuit/hom van bokking15524.56.300
Kumquat520.90.59.13.8
Kwark halfvolle10311.54.63.20
Kwark magere6710.50.54.50
Kwark magere m vruchten/vanille m zoetst436.10.14.50
Kwark volle1207.18.23.90
Kwark vruchten-986.62.911.40.1
Kwark vruchten- halfvolle1275.14170.3
Kwark vruchten- magere725.80.3110
Kwark vruchten- volle1616.57.616.10.2
Kwarkyoghurt m vruchten924.41.515.30.1