A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Haas rauw11522300
Hagelslag chocolade- gem4515.515.3705.2
Hagelslag chocolade- melk4566.315.670.63.7
Hagelslag chocolade mix wit en puur4483.314.773.34.4
Hagelslag chocolade- puur4495.815.368.26.6
Hagelslag chocolade wit-4555.513.278.40
Hagelslag vruchten-3930.1098.20
Halvanaise40014090.2
Halvarine 40% vet <17 g verz vetz36004000
Halvarine 40% vet <17g verz vetz ongezouten36504010.3
Halvarineproduct3180350.80
Halvarineproduct 20-25% vet <10 g verz vetz24522530
Halvarineproduct 35% vet <10g verz vetz ongezouten3180350.70
Halvarineproduct Becel Omega-3 Plus3530.3382.50
Halvarineproduct Becel pro-activ3170.3342.50.2
Halvarineproduct Becel pro-activ calorie light2160.32320.2
Halvarineproduct Blue Band Goede Start3490.3381.50
Halvarineproduct Blue Band Idee3660.3393.50
Halvarineproduct kuipje2860.93030
Halvarineproduct Twenty four Ultralight1820200.50
Ham achter-13518.25.82.10.1
Ham achter- gegrild11918.83.81.80
Ham been-12718.352.20.1
Ham rauwe18824.69.51.20
Ham schouder-13316.46.22.40.4
Hamburger bereid25522.517.90.90.1
Hamburger rauw23916.8182.20.6
Hamburger vegetarisch onbereid18817.37.910.33
Hangop631013.50
Haring gerookt24518.1190.50.2
Haring gezouten17217.610.12.80
Haring in (zoet)zuur208161600
Haring pan- rauw199161500
Haringfilet in tomatensaus blik1671510.53.10
Heilbot gerookt21119.414.800
Honing3210.30800