A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Gado gado z rijst en z ei9145.65.12.1
Garnalen gezouten gedroogd27463210
Garnalen Hollandse gekookt9419.81.60.10
Garnalen in water blik11524.31.90.10
Garnalenpasta trassie2083752.52.7
Gebak tulumba tatlici Turks3914.416.954.81.1
Gehakt fijn- vegetarisch onbereid13519.11.68.25.7
Gehakt gebraden (vleeswaar)30412.725.65.60.3
Gehakt hoh rauw23319.217.20.30.3
Gehakt hoh rul gebakken31730.121.60.40.6
Gehakt kalfs- rauw2141915.10.30.3
Gehakt kalfs- rul gebakken28627.119.60.20.1
Gehakt lams- bereid25230.414.40.30
Gehakt lams-/schapen- rauw19319.312.900
Gehakt mager runder- rauw1822011.10.30.5
Gehakt mager runder- rul gebakken29329.519.10.40.5
Gehakt runder- ambachtelijke slagerij rauw1802010.90.30.5
Gehakt runder- kofte Turks bereid25125.812.68.20.7
Gehakt runder- rauw22518.916.50.20.3
Gehakt runder- rul gebakken33130.423.10.30
Gehakt schapen- kofte Turks bereid20322.610.63.80.9
Gehakt varkens- bereid24326.415.20.20.1
Gehakt varkens- rauw17720.110.70.3
Gehaktbal hoh bereid27020.517.480
Gehaktbal runder- m ei bereid3082719.85.10.6
Gehaktbal runder- z ei bereid30326.519.45.40.6
Geitenvlees rauw gem10320.62.300
Gelatine35288000
Gember op siroop blik/glas2881.80692.5
Gemberwortel811.80.815.72
Gerst hele korrel rauw33410.62.160.814.8
Gierst gekookt1233.71.323.71
Gierst rauw370114713
Gist gedroogd390486360
Gist vers6611.40.416.2
Gistextract23838.40.119.23.1
Glucerna 1.5 p 100 ml1537.57.512.91.7
Glucerna p 100 ml874.33.58.71.8
Glucosepoeder36400910
Gort parel- rauw33992678.6
Gort vlug- rauw35581773
Goulash10310.45.62.30.6
Graanreep Hero B'tween4386.117.4624.5
Graanreep Hero B'tween free3326.310.529.33.3
Graanreep m melk Kellogg's41171170.70.8
Graanreep Special K Kellogg's3998871.34.7
Granaatappel9111173.4
Grapefruit370.906.61.4
Grapefruit op siroop blik/glas660.5015.50.9
Groeie start 1 poeder5199.627.757.8
Groeie start 2 poeder4989.923.561.7
Groeie start 3 poeder4921122.361.8
Groeie start HA 1 poeder5149.82659.90.5
Groeie start HA 2 poeder49511.122.761.30.5
Groente erwtensoep- diepvries onbereid192013.4
Groente soep- diepvries onbereid252032.6
Groente soep- gekookt311.10.34.82.8
Groente soep- rauw321.40.24.83
Groente zoetzuur atjar tjampoer glas301052.8
Groentemix Mexico Melange diepvries onbereid854.50.9125.3
Groenten gekookt gem311.90.43.62.5
Groenten rauw gem200.90.42.61.3
Groenteschotel m vlees turlu Turks bereid744.12.96.81.9
Groente-vlees schotel Moksi-alesi Surinaams1227.73.414.11.9
Grutten boekweite-35782745.6
Guave8510175.3