A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Falafel onbereid214711195.5
Fantomalt poeder38400960
Fazant rauw223311100
Filet americain24014.218.830.9
Foe yong hai z rijst12110.37.92.30.1
Forel bereid in magnetron z toev14024.54.600
Forel zalm- bereid in magnetron z toev16723.7800
Forte 2 p 100 ml701.83.18.50.4
FortiCare p 100 ml16495.319.12.1
Fortify Powder p 100 ml1527.6518.61.2
Frambozen351.404.52.5
Frambozen op siroop blik/glas1020.60.122.54.5
Frikandel bereid2591319.48.10
Frikandel diepvries onbereid24214.517.56.11.1
Frisdrank410010.10
Frisdrank cola420010.40
Frisdrank light m cafeine00000
Frisdrank light z cafeine1000.20
Frisdrank m suiker en zoetst 2-<5 g KH m cafeine11002.60
Frisdrank m suiker en zoetst 5-<8 g KH m cafeine260.4060
Frisdrank m suiker en zoetstof 2-<5 g KH11002.70
Frisdrank tonic360090
Friso 1 Allergy Care p 100 ml671.63.57.20
Friso 1 Allergy Care poeder51312.326.955.40
Friso BMF poeder32920062.30
Friso Comfort 1 p 100 ml661.43.56.80.6
Friso Comfort 1 poeder50410.927524.8
Friso Comfort 2 p 100 ml701.82.98.90.6
Friso Comfort 2 poeder46411.81959.53.9
Friso Extra 1 p 100 ml661.43.57.20.3
Friso Extra 1 poeder51210.62755.71.9
Friso Extra 2 p 100 ml701.72.99.10.4
Friso Extra 2 poeder46611.61960.82.6
Friso Frisopep 1 p 100 ml661.63.56.90.4
Friso Frisopep 1 poeder5091227533.1
Friso Frisopep 2 p 100 ml701.72.99.10.4
Friso Frisopep 2 poeder46611.61960.82.6
Friso H.A. 1 p 100 ml681.53.57.60.3
Friso H.A. 1 poeder4891124.954.12.1
Friso H.A. 2 p 100 ml671.83.37.40.3
Friso H.A. 2 poeder48012.823.652.92.4
Friso Peutermelk 4 p 100 ml631.52.68.20.2
Friso Peutermelk 4 poeder47511.519.961.81.4
Friso Peutermelk 5 p 100 ml631.52.68.20.2
Friso Peutermelk 5 poeder47511.519.961.81.4
Friso Prematuur 1 p 100 ml6623.56.60.2
Friso Prematuur 1 poeder507152750.41.2
Friso Prematuur Start RTF p 100 ml802.648.30
Friso Standaard 1 p 100 ml661.43.570.4
Friso Standaard 1 poeder50910.62754.23.4
Friso Standaard 2 p 100 ml701.62.99.20.5
Friso Standaard 2 poeder46510.81961.13.3
Friso Standaard 3 p 100 ml691.82.98.80.5
Friso Standaard 3 poeder4691219.559.63.4
Frites bereid gem3094.514.738.33.2
Frites bereid m hard vet3024.513.938.33.2
Frites bereid m vloeibaar vet3114.514.838.33.2
Frites oven- diepvries bereid2935.88.8463.2
Frites voorgebakken diepvries onbereid1362.23.522.82.4
Fritessticks gem5226.527.560.53.3
Fritessticks naturel5156.526.6613
Fritessticks paprika5296.528.5603.5
Frituurvet horeca900010000
Frituurvet vast >24 g verz vetz <10 g transvetz900010000
Frituurvet vloeibaar <24 g verz vetz900010000
Frou frou5374.430.161.61
Fructosepoeder39600990
Fruit gedroogd op brandewijn2010.6027.51.3
Fruit vers citrus- gem480.80.68.61.5
Fruit vers excl citrus- gem650.60.213.81.7
Fruit vers incl citrus- gem610.60.312.81.7
Fruitcocktail op siroop blik/glas750.417.32
Fruitdrank Fruit2day570.40.113.21