A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Eend m vel rauw38813.137.300
Ei kippen- biologisch gekookt13612.79.500
Ei kippen- biologisch rauw13512.39.50.20
Ei kippen- gebakken22014.417.60.90
Ei kippen- gekookt gem12812.38.800
Ei kippen- mais gekookt1481310.700
Ei kippen- mais rauw12912.28.80.20
Ei kippen- rauw gem13212.39.10.20
Ei kippen- scharrel gekookt12512.28.500
Ei kippen- scharrel rauw13212.39.10.20
Eidooier kippen- gekookt361163300
Eidooier kippen- rauw36116.732.60.20
Eipoeder kippen- gedroogd574464230
Eiwit kippenei rauw4410.500.40
Energydrink450.4010.80
Energydrink450011.20
Energydrink00000
Enfamil AR 1 Lipil p 100 ml681.73.57.50
Enfamil AR 1 Lipil poeder50412.526550
Enfamil AR 2 Lipil p 100 ml662.22.97.90
Enfamil AR 2 Lipil poeder4811621570
Enfamil HA Digest m Lipil p 100 ml661.63.56.9
Enfamil HA Digest m Lipil poeder50612.82753
Enfamil Premium 1 Lipil poeder52810.82956
Enfamil Premium 2 Lipil poeder49412.72359
Enlive Plus p 100 ml1504.8032.70
Ensure p 100 ml10043.413.60
Ensure Plus Advance p 100 ml1488.34.817.60.8
Ensure Plus Creme1375.74.518.40
Ensure Plus Fibre p 100 ml1556.34.920.22.5
Ensure Plus Fresh p 100 ml1506.34.920.20
Ensure Plus HP p 100 ml1257.93.315.90
Ensure Plus p 100 ml1506.34.920.20
Ensure poeder46216.215.863.70
Ensure TwoCal p 100 ml1998.48.920.22.5
Erwten groene gedroogd3152124320.4
Erwten groene gekookt1268.40.817.28.2
Erwten kikker- blik/glas1277.12.7157.1
Erwten kikker- gekookt1237.6313.16.7
Erwten split- gele gekookt1268.40.618.66.4
Erwten splitpesie gedroogd359222614.7
Extra Care HA 1 p 100 ml651.537.70.4