A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Dadels gedroogd gekonfijt31520737.5
Dadels vers1391.50.131.33.6
Dagoeblad rauw343051.1
Dessert soja-843.1213.20.7
Dessertsaus chocolade-2692.11.860.80.5
Dessertsaus vruchten-1890.30.146.30.7
Diasip p 100 ml1054.93.811.72
Diksap geconcentreerd2800.2069.50.4
Diksap m vit C geconcentreerd1800.20.144.60.1
Donuts ongevuld358621.135.51.1
Doperwten diepvries gekookt936014.84.7
Doperwten extra fijn Na- blik/glas51406.54.7
Doperwten gekookt6940114.5
Doperwten m wortelen blik/glas533.30.37.23.9
Doperwten m wortelen diepvries onbereid583.80.47.15.2
Doperwten middelfijn blik/glas9451144.7
Doperwten rauw6540104.7
Doperwten zeer fijn Na- blik/glas694.40.59.54.5
Doperwten zeer fijn/extra fijn blik/glas735.40.69.14.5
Dressing3640.83770.1
Dressing honing/mosterd-2991.12615.20
Dressing naturel z olie27006.80
Dressing sla- 20% olie m yoghurt2431.22112.20
Dressing vinaigrette-5880.664.90.50.1
Dressing/saus frites-/saus sla- ca 13% olie1580.313.19.40.8
Dreumesmelk 1+ groeimelk p 100 ml691.93.18.50
Dreumesmelk 2+ groeimelk p 100 ml702.12.59.90
Drink soja- +1632.62.37.70.4
Drink soja- diverse smaken602.91.77.90.6
Drink soja- Fresh Light282.11.21.81
Drink soja- naturel383.421.40.5
Drink soja- Ongezoet313.31.80.20.6
Drink soja- Original3931.82.40.5
Drinkontbijt Activia Start702.91.5110.6
Drinkontbijt Breaker Breakfast1083.53.5151.1
Drinkontbijt Brinta Wake Up3605.71.274.713.8
Drinkontbijt Goede Morgen fruit7330.812.81.1
Drinkontbijt Goede Morgen original6830.811.71.1
Drinkontbijt Hero FruitOntbijt p 100 ml520.40.111.90.7
Drop dubbelzoute33812.20.269.24.9
Drop Engelse3943.75.2822
Drop gem33790.473.71.7
Drop m pepermunt3762.90.190.60.3
Drop suikervrij131103.51.1
Drop zoete3387.60.475.61
Drop zoute33412.20.269.23.1
Druiven blauwe m schil750.60.116.82.1
Druiven m schil gem780.50.216.81.7
Druiven witte m schil760.50.416.91.4
Druivenblad glas333.301.86.3