A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Cacaopoeder37918.521.710.534
Cacaopoeder gezoet4024.72.1886
Cacaopoeder gezoet3764.23.279.66.2
Cacaoproduct poeder37011.21.7754.9
Cafe noir4093.45.286.71.2
Cake chocolade- m roomboter4196.721.648.32.3
Cake chocolade- z roomboter4176.721.448.32.3
Cake Indische3134.35.760.80.7
Cake m roomboter4246.923.944.81.1
Cake z roomboter4216.923.644.81.1
Calogen p 100 ml4590502.20
Campari18000100
Candybar Bounty4863.726.158.31.5
Candybar KitKat5207.127.7593
Candybar Lion4935.522.965.51.3
Candybar Mars4473.816.670.11.2
Candybar Milky Way4453.815.572.40.5
Candybar Nuts4924.524.662.21.7
Candybar Snickers5049.126.756.21.1
Candybar Twix4954.42464.61.5
Cantharellen gekookt253022.5
Cantharellen rauw161.8012.5
Cappuccino oplos- poeder41314.416.350.14.1
Cappuccino vers bereid130.80.70.80.3
Carambola370.50.37.21.7
Cassave gekookt1410.50.233.51.5
Cassave rauw1550.60.236.81.7
Casselerrib gerookt/gekookt13018.35.12.80
Champignons blik/glas192.20.40.52.3
Champignons gebakken m zout542.64.10.52.3
Champignons gekookt213.80.30.41.1
Champignons Na- blik/glas182.10.40.22.8
Champignons rauw182.30.50.41.5
Chili con carne1268.35.48.94.4
Chili con carne diepvriesmaaltijd13384.812.53.8
Chili con carne koelverse maaltijd11572.414.43.8
Chilipoeder37312173222
Chips gem5426.333.352.44
Chips Lays Sensations div smaken5116.827.1583.9
Chips light naturel4907.32263.54.2
Chips light paprika ea smaken4817.22163.54.6
Chips naturel5416.433.551.34.1
Chips op basis van aardappelmeel5294.234.748.52.7
Chips oven-4116.39.572.55
Chips paprika ea smaken5446.33353.54
Chips tortilla naturel4876.922.362.54.3
Chips/Kroepoek cassave4821.421.6692.7
Chocolade m pinda's M&M's5129.425.460.12.7
Chocolade M&M's4874.620.768.62.7
Chocolade melk-5536.934.2532.8
Chocolade melk- m gepofte rijst534730.656.12.9
Chocolade melk- m hazelnoten z suiker5216.839.311.33.8
Chocolade melk- m noten5688.237.148.34.1
Chocolade melk- z suiker4915.734.912.13.1
Chocolade puur5436.533.749.87.2
Chocolade puur m noten5868.442.538.87.4
Chocolade puur z suiker485536.53.39.5
Chocolade witte5526.532.7580
Chutney mango-2150.70.1521.4
Cider550.106.50
Citroen360.80.332
Clinutren 1.5 fibre p 100 ml1505.75.917.62
Clinutren Cereal poeder4322014529
Clinutren G Diabetes p 100 ml1023.84.4111.5
Clinutren Mix poeder4542118512.1
Clinutren Thickened Drink940.50230
Cognac2280010
Comfort AR 1 p 100 ml681.43.57.40.8
Comfort AR 2 p 100 ml651.72.87.80.8
Cornedbeef20824.311.90.90
Courgette gekookt191.50.12.31.1
Courgette rauw292050.6
Couscous gekookt1264.30.225.81.7
Couscous rauw37712.80.677.45
Cracker cream-469817702.2
Cracker cream- Na-4471013720.9
Cracker matzes37611178.84
Cracker vezelrijk glutenvrij Glutafin4123126810
Cracker VitaLU42012.312.360.78.4
Cracker VitaLU m calcium370129.2567.5
Cracottes naturel381122.8754.1
Cracottes Vital362112.6699.5
Cracottes volkoren376114707.9
Cranberries220.40.13.43
Cranberries gedroogd gezoet3350.51.477.65
Cranberry compote gezoet1750.30.441.91.2
Creamer koffie-558234.260.30.3
Creamer koffie- verlaagd vetgehalte4681.517770.3
Creme au beurre498141.728.20
Creme fraiche3352.2352.20
Creme fraiche halfvol1653154.50
Croissant chocolade-4388.824.344.13.6
Croissant gem4039.621.142.32.5
Croissant m ham en kaas35013.520.526.61.6
Croissant met kaas39114.124.327.91.6
Croissant roomboter-4149.522.342.32.7
Croissant z roomboter3929.819.942.32.2
Croissants uit blik afgebakken413721.8462.5
Croutons4661322523.9
Cubitan p 100 ml128103.514.20.1
Custardpoeder3500.30.1870