A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Baars rood- bereid in magnetron z toev12822.34.300
Babi pangang z rijst27012.322.25.10.1
Babyvoeding fruit 12 mnd640.60.114.41.6
Babyvoeding fruit 4 mnd580.50.1131.8
Babyvoeding fruit 6 mnd650.60.214.51.4
Babyvoeding fruit 8 mnd740.60.117.11.1
Babyvoeding groente 4 mnd501.20.19.72.3
Babyvoeding maaltijd 12 mnd723.229.61.5
Babyvoeding maaltijd 6 mnd723.22.28.81.9
Babyvoeding maaltijd 8 mnd763.42.29.91.6
Bacon18818.512.40.50
Bak- en braadvet vast 70-80% vet >17 g vvz6770.1750.30
Bak- en braadvet vast 97% vet > 17g verz vetz ongezouten8800.297.40.70
Bak- en braadvet vast 97% vet >17 g verz vetz8670.3960.50
Bak- en braadvet vlb 97% vet <17g verz vetz ongezouten8810.697.30.70
Bak- en braadvet vloeib 97% vet <17g verz vetz8860.4980.50
Bakkeljauw geweekt gekookt13832.50.900
Bakkeljauw kabeljauw gedroogd gezouten35582300
Baklava46110.424.549.21
Bakmix bruin glutenvrij Glutafin3435.50.575.96.3
Bakmix bruin glutenvrij Schar3276.12.663.213.3
Bakmix wit glutenvrij Glutafin3505.20.5802.4
Bakmix wit glutenvrij Schar3443.71.176.86.1
Balkenbrij1665.88.416.21.3
Balletjes vegetarisch onbereid1771787.83
Bamboespruiten blik/glas332060.5
Bami goreng diepvriesmaaltijd1207.12.816.11.4
Bami goreng koelverse maaltijd1586.36.417.91.4
Bami goreng z ei1686.63.726.31.3
Bamibal bereid274714300
Bamibal/bamischijf diepvries onbereid1495.23.224.40.5
Bamipakket gekookt282.40.52.61.8
Banaan951.10.320.61.9
Banaan bak- rijp rauw1381.30322.3
Basilicum gedroogd244234.11037.7
Basilicum vers483.10.85.13.9
Bataat zoete gekookt941.10.320.52.3
Bataat zoete rauw981.20.321.32.4
Berenburg1890000
Berliner bol3066.310.4461.6
Beschuit408144.676.32.8
Beschuit Na-399146712.3
Beschuit volkoren/meergranen39414.85.467.97.4
Bessen blauwe520.70112.4
Bessen bos-300.6061.8
Bessen bos- op siroop blik/glas830.718.33.6
Bessen kruis-490.9092.4
Bessen rode361.104.43.4
Bessen vossen-570.81.28.83.7
Bessen zwarte530.9083.6
Bier alcoholarm 0,1-1,2 vol% alcohol230.304.50.3
Bier alcoholvrij <0,1 vol% alcohol260.306.10
Bier met vruchtensmaak530.3060.5
Bier oud bruin380.505.50.2
Bier pils460.403.10.3
Bier zwaar >7 vol% alcohol640.504.10.3
Bieslook vers624182.3
Biest774540
Bieten gekookt291.204.62.9
Bieten Na- blik/glas421082.9
Bieten rauw382062.9
Bieten rode zoetzuur glas370.707.51.8
Bindmiddel gem35210.20.974.13.3
Biscuit4437.61177.22.5
Biscuit baby- en dreumes- Nijntje4288.51270.52
Biscuit chocolade-4727.12063.54.8
Biscuit digestive4846.620.965.53.9
Biscuit fourre m chocolade Chocoprince4955.221.6692.1
Biscuit fourre Prince469517732
Biscuit fruit-3865.56.973.93
Biscuit glutenvrij Glutafin4681.815.6800.3
Biscuit hartig4229.513.264.82.3
Biscuit Sultana Yofruit4185.310.274.82.9
Biscuit tarwe- m chocolade4896.522.264.33.2
Biscuit tarwe-/volkoren-4577.615705.6
Biscuit zoute4728.12356.72.6
Bitterbal bereid in oven3011118231.5
Bladerdeeg m roomboter, bereid614747401.4
Bladerdeeg z roomboter, bereid614747401.4
Bloem rijste-35471782.4
Bloem rijste-3847.71.185.11.5
Bloem rijste- m vanillesmaak Pyjamapapje38480.9852
Bloem rogge- 60% uitmaling34381735
Bloem tarwe- patent35212.61.1714
Blue Band Finesse voor verrijken2123.1204.70.2
Bojo cassavetaart Surinaams2802.410.841.43.7
Bokkenpootje4405.919.8591.5
Bokking bak- bereid33421.626.230.1
Bokking gerookt23823.516.100
Bokking gestoomd23321.216.20.50
Bol krenten-2688.42.550.94.2
Bol muesli- meel/volkorenmeel29010.76.643.95.8
Bonbon5195.630.853.13.3
Bonbon m likeur3913.316.551.53.6
Bonen blackeyepesie gedroogd367232624.4
Bonen bruine blik/glas1096.70.615.18.1
Bonen kidney- rode blik/glas1077.70.414.77
Bonen kidney- rode gedroogd29522.11.436.923.4
Bonen mung- gekookt937.60.413.33
Bonen snij- blik/glas221.10.32.72.1
Bonen snij- diepvries onbereid271.70.13.52.7
Bonen snij- gekookt231.801.94.2
Bonen snij- rauw201024.1
Bonen soja- gedroogd41835.918.615.822
Bonen soja- gekookt25121.511.29.513.2
Bonen sperzie- blik/glas261.60.32.92.6
Bonen sperzie- diepvries gekookt352053.7
Bonen sperzie- gekookt251.80.42.22.9
Bonen sperzie- rauw3920.453.6
Bonen tuin- blik/glas614.80.27.45.2
Bonen tuin- diepvries onbereid877.50.69.37.3
Bonen tuin- gekookt455044.7
Bonen tuin- rauw515047.3
Bonen witte blik/glas1057.31.2136.5
Bonen witte in tomatensaus blik/glas915.60.513.65.2
Bonen witte/bruine gedroogd31420.12.444.218.1
Bonen witte/bruine gekookt12680.917.77.2
Borstplaat room-3470.73.1790
Bot bereid in magnetron z toev10621.9200
Boter chocolade-5141.632.253.61.8
Boter gezouten7370.781.11.10
Boter ongezouten7370.781.11.10
Boterproduct 25% vet2300.2250.80.7
Boterproduct Botergoud melange68317510
Boterproduct halfvolle3370.3370.70
Bouillon Cup-a-soup bereid50.30.10.70.1
Bouillon van blokje bereid50.10.40.30
Bouillonblokje22714.611.615.70.5
Bouillonpoeder19417.52.5250.8
Bouillonpoeder Na-3927.98.171.70.1
Bramen370.90.25.13.1
Brandewijn2310000
Breezer74009.90
Broccoli gekookt273.90.30.82.7
Broccoli rauw272.90.70.83.1
Bronwater Bar le Duc00000
Bronwater Chaudfontaine00000
Bronwater Evian00000
Bronwater gem00000
Bronwater m zoetstof00000
Bronwater Perrier00000
Bronwater Sourcy00000
Bronwater Spa00000
Bronwater Vittel00000
Brood24212.71.840.66.3
Brood23110.6335.69.8
Brood Blue Band Goede Start Lichtbruin2258.81.4416.8
Brood Blue Band Goede Start Witbrood2208.81.2406.8
Brood Brinta Vezelbruin2228.72.4378.8
Brood Brinta Vezelwit2298.81.8416.8
Brood bruin- glutenvrij bereid m bakmix Glutafin2213.72.643.83.6
Brood geroosterd toast359112732.5
Brood krenten-2737.82.453.33.3
Brood krenten- m spijs3028.26.151.64.3
Brood krenten- volkoren2539.31.846.27.2
Brood krenten/rozijnen m spijs3028.26.251.14.5
Brood lijnzaad-28613.17.935.99.6
Brood mais-26210.93.544.24.7
Brood mais- m zonnebloempitten30711.89.840.55
Brood meergranen- bereid met broodmix3171511374.9
Brood meergranen- glutenvrij Rustico2254.43.341.26.4
Brood meergranen- m div zaden gem26112.34.8396.3
Brood meergranen- m div zaden obv bloem26712.5540.45.4
Brood meergranen- m div zaden obv meel25412.24.637.57.2
Brood meergranen volkoren- Becel255115.2378
Brood met verlaagd koolhydraatgehalte24117.28.9213.8
Brood mout-2499.41.946.64
Brood muesli- obv meel/volkorenmeel29510.67.642.56.9
Brood noten- volkoren29612.710.235.16.6
Brood rogge- donker1935.61.335.78.3
Brood rogge- donker Na-1935.61.335.78.3
Brood rogge- gem1975.91.336.48.2
Brood rogge- licht2338.21.542.87.7
Brood rozijnen-2727.72.752.24
Brood rozijnen- met spijs3028.16.450.74.8
Brood rozijnen-krenten gem2727.82.652.83.6
Brood stok- bruin2589.81.449.83.8
Brood stok- kaas-uien241105.935.82.2
Brood stok- wit2699.81.253.42.8
Brood suiker- wit30582.960.42.6
Brood tarwe-2369.81.742.95
Brood tarwe- bereid met broodmix261113.6444.4
Brood tarwe- m diverse zaden27611.36.938.96.4
Brood tarwe- m pompoenpitten27712.37.138.25.4
Brood tarwe- m zonnebloempitten28510.88.239.45.3
Brood tarwe- Turks24810.61.744.27
Brood tarwe/volkoren- m pompoenpitten25413.95.533.37.8
Brood tarwe/volkoren- m zonnebloempitten27212.56.7368.7
Brood tarwerogge- volkoren2349.71.940.97.2
Brood tijger- bruin2419.81.843.94.9
Brood tijger- wit25191.748.42.6
Brood Vikorn26511.45.539.95
Brood Vikorn Volvezel26811.15.839.46.8
Brood volkoren- fijn23310.92.139.36.6
Brood volkoren- gem v fijn en grof23411.12.3396.7
Brood volkoren- grof23511.32.438.66.8
Brood volkoren- m diverse zaden27412.57.435.57.9
Brood volkoren- m pompoenpitten27513.47.634.76.9
Brood volkoren- m zonnebloempitten28311.98.735.96.8
Brood wit- bereid met broodmix268103.3491.2
Brood wit- ciabatta ongevuld2559.11.848.93.3
Brood wit- gem van melk- en waterwit2509.21.947.82.6
Brood wit- glutenvrij bereid m bakmix Glutafin2303.62.747.11.4
Brood wit- glutenvrij Pan Carre2282.9539.76.3
Brood wit- m zonnebloempitten29710.28.443.73.1
Brood wit- melk2579.62.447.92.6
Brood wit- Turks2508.51.549.33
Brood wit- water24791.647.82.5
Brood zuurdesem- glutenvrij Pain Campagnard2293.53.543.15.7
Brood zuurdesem- volkoren2359.32.640.56
Broodbeleg zoet gem3882.612.465.32.5
Brooddeeg (bodem voor pizza/hartige taart)2356.85.937.52.2
Broodje amandel-4529.42350.52.5
Broodje koffie-3495.814.148.42.7
Broodje meergranen- hard29412.95.943.86.8
Broodje meergranen- zacht28313.46.838.76.4
Broodje pudding-2145.24.3381.4
Broodje saucijzen-3567.223.428.51.4
Broodje tarwe- hard278111.552.84.9
Broodje tarwe- zacht258113.941.95.3
Broodje volkoren- zacht24711.33.339.47.5
Broodje wit hard277101.554.42.8
Broodje wit pita2458.60.750.12.1
Broodje wit zacht2629.73.645.93.8
Broodje worsten-38211.821.834.20.9
Broodje worsten- diepvries bereid3691119380.9
Brownies met noten4495.424.251.41.9
Bruine bonen met rijst Surinaams1437.84.815.53.3