A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ProductEnergie (kcal)Eiwit (g)Vet (g)Koolhydraten (g)Voedingsvezel (g)
Aardappelbolletjes/-wafeltjes ed dv onbereid1702.56.723.52.7
Aardappelen Eigenheimer z schil gekookt751.80.115.71.8
Aardappelen gebakken1191.84.816.41.5
Aardappelen kruimig z schil gekookt gem8120.216.81.8
Aardappelen m schil gekookt gem731.40.315.41.8
Aardappelen Nicola z schil gekookt801.70.416.61.7
Aardappelen nieuwe rauw8820191.8
Aardappelen oude rauw8820191.8
Aardappelen rauw8820191.8
Aardappelen Red Baron z schil gekookt911.80.519.11.3
Aardappelen vastkokend z schil gekookt gem861.70.417.91.5
Aardappelen z schil gekookt gem831.90.317.31.6
Aardappelkroketten diepvries bereid2413.41228.23.2
Aardappelkroketten diepvries onbereid1682.75.924.92.1
Aardappelpuree bereid m hv melk m marg832.21.813.81.2
Aardappelpuree bereid m hv melk z vet732.30.6141.2
Aardappelpuree gem instant bereid581.40.112.50.8
Aardappelpuree instant bereid m halfvolle melk964.11.316.41.1
Aardappelpuree instant bereid m water711.71.611.81
Aardappelpureepoeder gem3589.62.371.85.5
Aardappelpureepoeder m melkpoeder m vet3739.28.6625.5
Aardappelpureepoeder z melkpoeder z vet3647.90.578.47
Aardappelschijfjes diepvries gefrituurd2293.110.9283.2
Aardappelschijfjes/-partjes ed diepvries onbereid1342.53.821.22.5
Aardbeien290.705.11.1
Aardbeien op siroop blik/glas710.516.90.9
Abrikozen gedroogd285505914.4
Abrikozen gedroogde geweekt1592.80338.1
Abrikozen m schil440.90.181.7
Abrikozen op siroop blik/glas690.40.116.11.2
Advocaat2364.33.223.60
After eight4222.112.274.62.7
Agoemawiwiri rauw605171.4
Alitraq p 100 ml1005.31.516.40
Amandelspijs m ei45810.324.2482.9
Amsoi gekookt2120.21.82
Amsoi rauw322.50.33.23.2
Ananas570.50.1121.6
Ananas op siroop blik/glas630.414.61.4
Andijvie blik/glas171014.5
Andijvie diepvries onbereid162012.2
Andijvie gekookt231.40.52.31.7
Andijvie rauw171.30.41.21.8
Andijvie/aardappelen/vlees diepvriesmaaltijd745.21.78.61.6
Andijvie/aardappelen/vlees koelverse maaltijd1043.34.411.52.8
Ansjovis in olie blik2082511.90.10.1
Antroewa rauw301061.2
Appel Elstar m schil630.30.213.91.9
Appel Elstar z schil620.20.214.21.4
Appel Jonagold m schil550.20.212.12
Appel Jonagold z schil520.20.111.61.7
Appel m schil gem600.20.2132
Appel z schil gem580.20.112.91.6
Appelcarre3433.718.738.62.2
Appelflap3613.522.435.51.5
Appelflap m roomboterbladerdeeg3613.522.435.51.5
Appelmoes blik/glas770018.51.5
Appelmoes z suiker blik/glas510.2011.51.4
Appeltjes gedroogd29220.5659.6
Appeltjes gedroogd geweekt850.60.118.92.8
Aroma strooi-1769.93.9250.6
Aroma strooi- Na-23522.13.627.91.1
Aroma vloeibaar7010.60.16.40.5
Artisjok rauw49209.51.5
Asperges blik/glas161.30.120.9
Asperges gekookt181030.9
Asperges rauw191031.7
Aubergine gekookt211032.5
Aubergine gevuld dolma patlican Turks bereid683.22.66.92.2
Aubergine rauw201032
Augurken Na-271051.3
Augurken zoetzuur210.903.61.3
Augurken zoetzuur Na-181.102.81.3
Augurken zoetzuur z suiker151.101.51.3
Augurken zuur111011.3
Avocado1991.919.51.84.3
Azijn40.400.60